Služby

servis a údržba cnc obráběcího stroje

Servis a údržba

Pravidelná preventivní údržba CNC strojů výrazně snižuje případné budoucí náklady na opravy a prodlužuje životnost jejich vřeten. V CNC Industrial nabízíme komplexní servis a údržbu stroje včetně pravidelné výměny opotřebitelných dílů. Námi prováděné podrobné kontroly Vám pomohou v dosažení větší využitelnosti dílny, menším počtu odstávek a výrobních ztrát a tedy i vyšších úspor.


obsluha cnc stroje

Instalace na klíč

Našim prvořadým cílem je nabídnout zákazníkům pomoc v jejich průmyslovém záměru v oblasti obrábění, ať už se jedná o obrábění kovu, dřeva, skla či plastů. Jsme si vědomi, že není vždy jednoduché sladit všechny úkony a činnosti spojené s koupí nového nebo použitého CNC obráběcího stroje. Proto Vám nabízíme kompletní instalaci CNC stroje na klíč.


cnc vřeteno

Opravy CNC vřeten

CNC Industrial zajišťuje opravy a repase všech mechanických a elektrických vřeten obráběcích CNC strojů včetně kompletní realizace od instalace až po bezproblémový záběh, který zajistí naši vyškolení technici. V rámci procesu opravy jednotlivých vřeten provádíme širokou škálu úkonů a to včetně technologie vyvažování (podle normy DIN ISO 1940), technologie jejich přesného broušení, kalibrace a testování.


školení obsluha cnc

Školení a poradenství

V rámci komplexních služeb Vám nabízíme i vyškolení Vašich zaměstnanců, a to jak základům programování, tak i správné obsluze CNC obráběcího stroje.


Financování

CNC Industrial Vám ve spolupráci se společností Erste Leasing nabízí varianty finančního plánování, kterým je možné pořídit potřebný majetek pro podnikání.

Napište nám ...


antispam
Zadejte text z obrázku