Profil

cnc strojOblast podnikání - CNC stroje

CNC je zkratkou anglického „Computer Numerical Control“, jedná se tedy o počítačem řízený obráběcí stroj, využívající CNC řídicí systém k tomu, aby dokázal obrábět výrobek dle předem připravených technologických NC programů.

V současné době se nejvíce využívají tyto řídicí CNC systémy:

  • Siemens – Sinumeric
  • Heidenhain
  • Fanuc

Součástí každého CNC obráběcího stroje je vřeteno, jehož specifikace je rozdílná prakticky u každého jednotlivého stroje. Vždy se ale jedná se o klíčový a zároveň nejvíce namáhaný díl každého stroje. CNC stroje jsou díky enormní zátěži a podmínkám provozu náchylné na různá opotřebení a poruchy. Kvůli nemalé ceně oprav je nezbytný, nejlépe pravidelný, servis.

Společnost CNC Industrial nabízí komplexní služby ve všech výše zmíněných oblastech od pořízení stroje, zaškolení Vašich pracovníků, přes jeho financování, pravidelný servis a údržbu až po případné dodávky náhradních dílů.

CNC stroje se používají v průmyslové výrobě k obrábění, frézování a soustružení zejména kovů, ale také plastů, skla a dřeva. Dodáváme a zajišťujeme servis a opravu či výměnu vřeten všem z nich.

V CNC Industrial nabízíme a prodáváme zánovní a použité CNC stroje pocházející primárně z Německa, Švýcarska, Rakouska a České Republiky. Zákazníkům nabízíme pouze stroje prověřené a ve výborném technickém stavu. Prohlédněte si naši aktuální nabídku CNC strojů.

Opravu vřetena Vám zajistíme, délka a cena opravy je závislá na jeho velikosti, stupni a formě poškození.

V případě, že ve Vašem provozu není možná jakákoliv prodleva ve výrobě, jsme schopni Vám dodat nové vřeteno výměnou za poškozené, tedy tzv. výměnným způsobem, kdy si poškozené vřeteno odebereme a započteme do celkové ceny. Díky tomuto přístupu zákazník získá výměnu v řádech jednotek dnů za velmi výhodnou cenu oproti pořízení nového vřetene.

Na všechny své opravy poskytujeme záruku.

PROHLÉDNĚTE SI NAŠI AKTUÁLNÍ NABÍDKU CNC STROJŮ >> 

Společnost CNC Industrial
je Váš spolehlivý partner v CNC světě


Napište nám ...


antispam
Zadejte text z obrázku